Кредит під заставу автомобіля: особливості, плюси, мінуси

Часто людям терміново потрібні гроші та причини можуть бути різними. Якщо гроші потрібні на лікування, екстрений ремонт, погашення іпотеки або для вирішення проблем у бізнесі, то не завжди можна попросити у знайомих, а звернення до банку за кредитом може бути неможливим або недоцільним.

Автоломбард autocash.kz , на відміну від банківських організацій, — надійне та вірне рішення для тих, хто цінує час та гроші. Тут, щоб отримати позику, не потрібно надавати для схвалення заявки численні документи та чекати на рішення. За кілька годин можна обговорити всі умови, оформити договір позики та отримати гроші.

Щоб закласти свою машину в автоломбард, потрібна її відповідність ряду умов кредитної організації до предметів застави. Вік іномарки зазвичай не повинен перевищувати 10 років, тоді як вік вітчизняного авто – 5 років. Щоб оформити автокредит, знадобиться лише свідоцтво про реєстрацію, паспорт власника та ПТС.

Плюси та мінуси кредиту в автоломбарді

Плюсів помітно більше:

 • Тривалість оформлення документів набагато менша, ніж у банках. Позика оформляється за 1-2 години;
 • Немає потреби підтверджувати свою платоспроможність відповідними документами;
 • Власник автомобіля завжди може збільшити термін позики, необхідно лише заплатити відсоток за попередній період;
 • Безкоштовна оцінка автомобіля оцінювачем автоломбарду або самим кредитором;
 • Немає штрафних санкцій за дострокове погашення отриманої позики;
 • Для підписання договору не потрібно присутність другого чоловіка;
 • Навіть за поганої кредитної історії можна отримати автокредит;
 • Борг із позики можна виплатити у будь-який час;
 • Термін позики узгоджується з автовласником.

Мінуси теж є, але їх небагато:

 1. Відсутність машини у користуванні клієнта. Доки він не виплатить належну суму, машина стоятиме на паркуванні автоломбарду. Однак деякі автоломбарди беруть у заставу ПТС, а власник може скористатися своїм авто і далі.
 2. Відсоток за користування коштами зазвичай вищий за банківський. Це з вищими ризиками прострочень і невиплат, які несуть автоломбарди. Нараховані відсотки залежать від кількості днів чи місяців користування позикою.
 

Якщо клієнту автоломбарду потрібні і машина, і гроші, він може залишити під заставу не автомобіль, лише паспорт транспортного засобу. У такому разі необхідно також підтвердження наявності КАСКО на випадок угону, загибелі пасажирів чи псування. Але така позика відрізняється від запропонованого вище. Сума позики становить лише половину вартості автомобіля, а його відсоток стає ще вищим, ніж при заставі всієї машини. Втім, для великої кількості позичальників цей варіант вигідніше і зручніше.

Кредит в автоломбарді — гарне рішення в ситуаціях, коли потрібно швидко отримати гроші в борг. Запорука автомобіля чи тільки його паспорта може допомогти, якщо кошти потрібні зараз, а брати кредит у банку невигідно, складно чи довго. Також автокредит можливо отримати для тих людей що працюють неофіційно. В автоломбарді можна швидко та просто отримати гроші для своїх потреб.

0

Автор публикации

не в сети 6 часов

Дмитро

154
Website administrator webinfo.com.ua
Комментарии: 3Публикации: 729Регистрация: 02-03-2013
Поделиться в социальных сетях

Всего просмотров: 26, за сегодня: 2

Без меток

Всего просмотров: 26, за сегодня: 2

  

Рекламные ссылки

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Рубрики статей

Получи бонус за логин на сайте!!!
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
captcha
Генерация пароля

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0