Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Волынская область
  • Включенный: 14.09.2023 18:36
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Матеріал: сталь, чавун, нержавіюча сталь (різноманітні марки).
Ми використовуємо кілька різновидів лиття, які дозволяють отримати якісний результат, що відповідає індивідуальним потребам та бюджету замовника.

Виплавка сталей та чавунів проводиться в плавильних печах індукційного та електродугового типу, що дозволяє отримувати виливки із заданими замовником хімічним складом, структурою, твердістю, механічними властивостями та мінімізувати наявність газових раковин у виливках. Після вилучення з форми виливки проходять очищення на спеціалізованому устаткуванні, а за необхідності термічну обробку.

Із замовленнями працюють досвідчені фахівці на сучасному обладнанні. Застосовувані матеріали відповідають ДСТУ. Усі ливарні процеси підлягають спеціальним процедурам інспекції. На готову продукцію видаються сертифікати.

Перелік продукції, що виготовляється: вінець, втулка колектора, зірочка, зубчастий вінець, колесо, колесо зубчасте, колодка гальмівна, конус натискний, муфта, скребок, хвостовик, втулка «Piasta», диск всмоктувальний, кіль сошника, цегла підпірка , напівкришка, противага, тигель з муфельної печі, циліндри двигунів, абразивні диски, дроселі, холодильні циліндри та вали машин, ланки гусениць трактора, зубці ковшів екскаваторів, виливниці для розливу металу, корпусу та робочі колеса гідронасосів, поршні та поршні тепловозних та суднобудівних дизелів, деталі кисневих та газових мотокомпресорів, колосники.

В роботі застосовується технологія: лиття за моделями, що виплавляються. Проектуємо і виготовляємо модельне оснащення, в якості матеріалу використовуємо: пінополістирол.

-Виливки можуть бути виконані як на оснастці замовника, так і на оснастці, спроектованій та виготовленій нашими фахівцями.
Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Зв’яжіться з нами сьогодні та вже завтра отримайте:
-прорахунок Ваших креслень, з урахуванням припуску на механічну обробку, вкажемо розрахункову вагу виливка та підготуємо 3D модель для перегляду та візуалізації майбутнього виливка.

Автор публикации

не в сети 6 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 23464f9b7475cd43

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0