Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Киев
  • Включенный: 01.09.2023 13:09
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Замовити лиття сталі, чавуну, нержавіючої сталі будь-якого ступеня складності Ви можете в «Метекспорт Груп». Наша компанія гарантує високу якість готової продукції та доступну вартість.

За наданим кресленням виготовляється 3D модель і відбувається розрахунок ваги деталі з урахуванням припусків на обробку.
Самостійно спроектуємо та виготовимо модельне оснащення.

Виплавка сталей та чавунів проводиться в плавильних печах індукційного та електродугового типу, що дозволяє отримувати виливки із заданими замовником хімічним складом, структурою, твердістю, механічними властивостями.
Застосовувані матеріали відповідають ДСТУ. Усі ливарні процеси підлягають спеціальним процедурам інспекції. На продукцію видається сертифікат.
-Виконуємо замовлення на поодинокі заготівлі та на серійне виробництво.

Ми повністю впевнені як готова продукція і надаємо гарантію 1 рік на весь асортимент. Можливе повернення та обмін, відповідно до вимог законодавства.

Для зручності наших клієнтів передбачено кілька способів оплати та доставки замовлення. Менеджер проконсультує вас по телефону та підбере найкомфортніші умови. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом безкоштовної консультації та оформлення замовлення.

Автор публикации

не в сети 5 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 69964f07b2e46e9e

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0