Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Черкасская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:27
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Надаємо ливарне виготовлення деталей, запасних частин для сільгоспмашинобудування: виливки деталей навісного обладнання комбайнів, борін, культиваторів, плугів, сівалок.

У роботі застосовуються:
-сталі: вуглецеві, леговані, високолеговані, жароміцні та жаростійкі.
-чавуни: сірий, легований, зносостійкий, міцний, антифрикційний, модифікований чавуни.

Роботи виконуються за кресленнями замовника, різна складність виконання, маса виробів може досягати 6500 кілограм. Застосовуються передові ливарні технології, дотримуються ГОСТ та ТУ. Оскільки експлуатаційні властивості заготовок безпосередньо залежать від їх фізико-механічних даних, виробництво виливків на нашому підприємстві ведеться з жорстким дотриманням технології та кропітким підбором початкової сировини. Подібний розклад дозволяє робити високоякісні та довготривалі виливки.

Основні засади роботи:
✅Висока якість продукції.
✅Чітке дотримання термінів постачання.
✅Взаємовигідні ціни.

Працюємо самостійно, без участі посередників, дотримуємось середньоринкових цін. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
Розрахунок вартості лиття проводиться для кожного конкретного випадку, після отримання заявки та креслень виробу. Для прорахунку надсилайте нам на електронну пошту запит із кресленнями, вказавши кількісний обсяг потрібної вам деталі або зателефонуйте за вказаними контактами.

Зв’яжіться з нами сьогодні і вже отримайте:
-прорахунок Ваших креслень, з урахуванням припуску на механічну обробку, (за потреби) вкаже розрахункову вагу виливка та підготує 3D модель для перегляду та візуалізації майбутнього виливка.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 145645369fc48e0e

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0