Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Договорная цена: Да
  • Включенный: 19.04.2024 19:06
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«МетЕкспорт» виготовляє готові виливки, деталі, вироби з чорних металів, а також заготовки для різних галузей промисловості.

Відливаємо продукцію різних напрямків: гідравлічного; суднобудівного; машинобудівного; підйомно-транспортного; гірничорудного та металургійного виробництва; нафтовидобувної галузі; військово-промислової галузі; кар’єрного обладнання; деталі сільськогосподарської техніки; лиття виробів цивільної продукції; чани; чавунні круги діаметром від 40мм та до 2 метрів. Виробляємо як промислові, так і художні, архітектурні виливки.

Як робочий матеріал: сталь, нержавіюча сталь, чавун. Застосовуємо різні марки та хімічний склад залежно від тих. завдання замовника.

Можливість матеріально-технічної бази дозволяє виробляти деталі, використовуючи способи заливання: лиття в суміші, що холодно твердіють; лиття за моделями, що газифікуються.

Технічна оснащеність модельної ділянки та досвід наших співробітників дозволяють підібрати оптимальний варіант оснащення, що відповідає Вашим очікуванням. Виробляємо високоякісне модельне оснащення будь-якого призначення та будь-якої конфігурації. Як матеріал використовується пінополітирол.

На кожному етапі виробництва нашого підприємства здійснюється контроль, спеціалісти контролюють технічні процеси на повну відповідність до технічного завдання замовника. Сучасний ливарний цех повністю автоматизований, тому готову продукцію видаються сертифікати якості.
Виробництво здійснюється відповідно до міжнародних та національних стандартів.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 9336621102a572f8

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0