Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Запорожская область
  • Включенный: 05.04.2024 10:37
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ливарний завод “МетЕкспорт” пропонує виготовлення деталей на індивідуальні замовлення. Висококваліфіковані профільні фахівці та сучасне технічне обладнання дозволяють виробляти вироби зі сталі та чавуну різних розмірів, різної геометричної складності та конфігурації.

Виробничі операції включають:
-виготовлення моделі;
-виготовлення форми;
-приготування рідкого металу;
-заливання металу у форми;
-вибивання виливків з форми;
-обрубка, очищення;
-термічна обробка.

Усі литі вироби обробляються, готові заготовки мають передбачені кресленнями виїмки та отвори. Здійснюється комплексний підхід до виробництва, що дозволяє створювати промислові деталі найвищої якості. Продукція, що відливається, проходить контроль, сертифікована, а також повністю відповідає технічному завданню замовника.

Точність обробки відповідає вихідній документації та кресленням, наданим замовником. Висока якість продукції відповідає міжнародним стандартам і підтверджується сертифікатами. Компанія готова взятися як за виробництво великих готових виробів, так і за реалізацію нестандартних замовлень, що потребують особливого підходу. Ми робимо ставку на взаємовигідну та довгострокову співпрацю. Наші клієнти завжди задоволені не лише широким асортиментом ливарних виробів, а й конкурентоспроможними цінами та незмінно високою якістю.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 586660e6d06b15d8

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0