Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Винницкая область
  • Включенный: 31.10.2023 14:30
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Спеціалізоване ливарне підприємство виробляє лиття чорних металів (сталь, чавун, будь-які марки та хімічний склад) за кресленнями, зношеними деталями та моделями замовника.
Відмінною особливістю виробництва підприємства є можливість випуску великогабаритних та великовагових виливків, згідно з кресленнями замовника

Завод випускає лиття різної номенклатури, вагою від 300 кг і до 6,5 тисяч кілограм.

Надаємо послуги одиничного (досвідченого), серійного та масового виробництва. Роботи виконуємо за кресленнями та зношеними деталями.
До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виконати замовлення будь-якої складності.

У роботі застосовуються технології:
-ЛВМ-лиття по моделях, що виплавляються.
-Лиття в ХТС (холодно твердні суміші).
-ЛГМ-лиття по моделях, що газифікуються.

Сучасне обладнання підібране таким чином, щоб лиття відповідало всім вимогам замовника, мало високу якість та короткий термін виготовлення.

-Виготовляються вироби високої точності.
-Забезпечуємо якість поверхні лиття.

При співпраці з нами ви завжди можете розраховувати на якісну продукцію та низькі ціни.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 4 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 644649aaed78e1b8

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0