Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Винницкая область
  • Включенный: 30.08.2023 16:39
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Наше підприємство приймає замовлення на виготовлення чавунних виливків за кресленнями та зразками замовника. Власне виробництво дозволяє нам виготовляти на замовлення виливки довільної форми та складності вагою від 300кг і до 6,5 т.
Чавунне лиття: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.

Як вихідний матеріал використовуються тільки високоякісні метали та хімічні добавки. Застосовувані матеріали відповідають ДСТУ.
-Проектуємо, розробляємо та виготовляємо модельне оснащення.

Збалансованість технологічного процесу дозволяє швидко та якісно виконувати замовлення на виготовлення корпусних деталей, запасних частин для сільськогосподарської техніки, автомобілів, кар’єрного та гірничого обладнання, товарів народного споживання, цивільної продукції та багато іншого.

Протягом усього виробничого процесу здійснюється контроль якості від розрахунків до заключної перевірки, гарантуючи відповідність виливків високим вимогам, які висувають наші клієнти.
Наш завод виготовляє лиття, яке може бути виготовлене серійно або разово.

Індивідуальний підхід до виконання замовлень. Різні форми та розміри. Гарантуємо найвищий сервіс. Враховуємо всі вимоги та побажання замовника.
Надсилайте Ваші креслення на прорахунок, і ми надамо Вам найвигіднішу комерційну пропозицію.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 15964941ebae4112

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0