Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Почтовый код: 51918
  • Включенный: 14.09.2023 18:37
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Надаємо точні виливки з чавуну на замовлення за Вашими кресленнями. У роботі застосовуємо: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.

Серед нашої продукції є: вали, циліндри, зубчасті колеса, втулки, корпусні елементи і т.д. Відливається як промислові, і художні вироби.

Висока кваліфікація фахівців компанії та багаторічний досвід ливарного виробництва дозволяє розглянути будь-які пропозиції щодо виготовлення товару різними технологіями лиття. Виробляються виливки різноманітної геометричної складності, вагою від 300 кг і до 6,5т.

Ливарний цех оснащений модернізованим обладнанням провідних виробників, що дозволяє виготовляти виливки без внутрішніх та поверхневих дефектів з дотриманням суворих допусків на розміри та шорсткість. Продукція, що випускається, забезпечується сертифікатами якості.
Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці. Наші клієнти є нашим головним пріоритетом та користуються послугами нашого заводу для отримання надійного сервісу та експертного, високоякісного лиття. Замовляючи виробництво виливків на нашому підприємстві, надалі Ви можете бути впевнені в суворому дотриманні всіх гарантійних зобов’язань.

Автор публикации

не в сети 4 часа

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 19964fb0285751f9

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0