Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 30.08.2023 16:32
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Жароміцне лиття виробів за кресленнями замовника будь-якої складності від заводу виробника «МетЕкспорт Груп». Виготовимо деталі, запасні частини та якісні вироби за Вашими кресленнями, здатні витримувати тисячоградусні температури.

Відливаємо: сталь, чавун.

Основна відмінність від звичайного способу лиття – використання чавуну та сталі спеціальних марок, додавання кобальту, хрому, молібдену, вольфраму та нікелю.
В результаті виходять деталі адаптовані до використання при температурі понад 1000 градусів або для робочих процесів в агресивно-гарячому середовищі.

Всі роботи з виготовлення виробів із жароміцного лиття проводяться на замовлення та з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Надаємо комплексний підхід до кожного замовлення, від опрацювання моделі виливки з жароміцних марок з урахуванням усіх особливостей конструкції, до готового виливка.
Виготовляємо модельне оснащення для лиття ХТС, ЛГМ.
Вся продукція із жароміцного лиття підлягає обов’язковій сертифікації.

Мінімальна вага лиття від 300 кг.

Точний розрахунок вартості проводиться індивідуально, кожному клієнту – особливий підхід. Зателефонуйте, вказаним на сайті, або надсилайте свої креслення на нашу електронну адресу- ми детально проконсультуємо Вас з цінової політики та інших питань.

Гарантуємо якість та дотримання технології!

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 2136492eee2552ba

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0