Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Ивано-Франковская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:55
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Виготовимо лиття з: сталі, чавуну та нержавіючої сталі у суворій відповідності до державних стандартів, за кресленнями та зношеними деталями.

-Повний комплекс виробництва: Від розробки документації до обробки виливків.
Проектування та виготовлення модельної оснастки.
-Виконуємо роботи будь-якої складності, вага виливків може досягати 6,5т.

Способи лиття:
•Холоднотвердіючі суміші (ХТС)
•Лиття по виплавлюваних моделях (точне лиття)
•Лиття за газифікованими моделями.

Наявність потужної технологічної бази, модельного цеху, дозволяють нашій компанії створювати якісні деталі високої точності для промислової галузі, а також вироби ексклюзивного художнього та декоративного призначення, що відрізняються високою деталізацією, оригінальним декором та точною відповідністю до креслень чи зразків.

-Виробляються чавунні чани для сфери відпочинку.

Застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Наша компанія перебирає як випуск готової продукції у великих масштабах, так і реалізацію одиничних нестандартних замовлень.

Якщо Вам потрібні виливки різної геометрії будь-якої складності з різноманітним складом, тоді звертайтеся до нашої компанії прямо зараз отримати більш детальну інформацію про нашу продукцію та умови роботи, проконсультувавшись у наших співробітників.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 368646f5ed01c03d

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0