Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 31.10.2023 14:42
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Виробництво чавунних, сталевих виливків на замовлення для промислових підприємств та кінцевих споживачів.
-можливе виробництво виливків із сплавів із заданим хімічним складом.

Виконуємо індивідуальні замовлення за заданими кресленнями, зразками чи 3D-моделями. Також виготовляємо комплекти модельних оснасток для подальшого лиття.
Продукція, що відливається, проходить контроль якості, сертифікована, а також повністю відповідає технічному завданню замовника.

Технології лиття:
-лиття в ХТС (холодно-тверді суміші). Даний спосіб підходить для випуску складних деталей форм з товщиною стінки від 4 мм;
– лиття за моделями, що газифікуються (ЛГМ). Деталі виходять із високою точністю «під ключ».

Технологія вибирається з урахуванням конкретних характеристик, якими повинна мати готова продукція, а також властивостей даної марки сплаву та побажань замовника.
“МетЕкспорт Груп” відливає деталі, вироби, запасні частини зі сталі та чавуну вагою 300 кг – 6500 кг усіх ступенів складності.

Є можливість виготовлення як промислових, так і художніх виробів.

– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Наш Завод просувається вперед, йдучи назустріч побажанням та інтересам своїх клієнтів, використовує інноваційні підходи, зберігаючи високу якість продукції та культуру виробництва. На сьогоднішній день ми є одним із ключових підприємств своєї області завдяки широкому спектру застосовуваних високих технологій, оптимальному співвідношенню ціна-якість продукту та інвестиціям у перспективні наукові розробки.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 68164a2af6a3241d

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0