Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 12.04.2024 01:41
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Спеціалізуємось на ливарному виготовленні чавунних, а також сталевих деталей на замовлення, за технічним завданням замовника, застосовуючи технології ЛГМ та ХТС.
Здійснюється комплексний підхід до виробництва, що дозволяє створювати промислові деталі високої якості відповідно до побажань замовника.

Виробничі операції включають:
-виготовлення моделі;
-виготовлення форми;
-приготування рідкого металу;
-заливання металу у форми;
-вибивання виливків з форми;
-обрубка, очищення;
-термічна обробка.

Маємо великий досвід виконання різних проектів.

Відливаємо: різні типи зубчастих коліс, робочі колеса (колесо ходове, колесо черв’ячне і т.д.), боковини, вкладиші, втулки, диски, зірочки, ланки, кіль сошника, корпусні виливки, корпуси насосів, корпуси редукторів, корпуси підшипників, ті , чан, колосникові грати, кронштейн, поршень, обойма, реборда, склянка, ланки гусениць трактора, зуби ковшів екскаваторів, поршні та багато іншого відповідно до технічного завдання замовника.

Точність обробки відповідає початковій документації та кресленням, які надані замовником. Висока якість продукції, що виготовляється, відповідає міжнародним стандартам і підтверджена сертифікатами. Компанія з радістю перебирає як випуск готової продукції у великих масштабах, так і реалізацію одиничних нестандартних замовлень, що потребують особливого підходу.
Ми орієнтуємося на взаємну вигоду та довгострокову співпрацю. Завдяки широкому асортименту ливарної продукції, а також конкурентоспроможним цінам та незмінно високій якості, наші клієнти завжди залишаються задоволені.

Гарантуємо високу якість продукції та дотримання термінів виробництва.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 766Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 70266168733c00c6

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0