• Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 02.06.2024 16:55
  • Истекает: 3 дней, 13 часов

Рекламные ссылки

Спеціалізований ливарний завод МетЕкспорт пропонує свої послуги у виробництві деталей промислового призначення, різної конфігурації та геометричної складності.

Як робочий матеріал використовується: сталь, чавун. Застосовуються різні марки та хімічний склад.
Характерні виливки: корпусне лиття, кришка, шків, ролик, ланка гусениці, балансир, брус поперечний, муфта зчеплення, диск, склянка, зубчасте колесо, корпус муфти зчеплення та багато іншого. Компанія здатна виробляти виливки масою від 300 до 6500 кілограмів залежно від креслень та технічного завдання замовника.
Номенклатура виробів: приймаємо замовлення на лиття корпусних деталей, елементів пічного та котельного обладнання, запірної арматури, високоточних виробів для сільськогосподарської техніки, бурильних установок, агрегатів для нафтопереробної галузі, машинобудування, металургії.

Працюємо за технологіями ХТС, ЛДМ. Дані методи гарантують високу якість кінцевих виробів, технології дозволяє виготовляти деталі без обмежень за вагою та габаритами.

-Ливарний цех оснащений новим модернізованим обладнанням провідних виробників, що дозволяє виготовляти виливки без внутрішніх та поверхневих дефектів.
-Фінішні роботи включають механічну і термічну обробку.

Продукція, що ми пропонуємо, повністю відповідає діючим стандартам, сертифікована, характеризуються надійністю і довговічністю. Система управління якістю сертифікована за ISO9001.

Забезпечуємо постачання готової продукції точно в обумовлені терміни.
Виконуємо всі роботи без участі посередників.

Надсилайте Ваші креслення на прорахунок, і ми надамо Вам найвигіднішу комерційну пропозицію.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 529664f2d924e1ec

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0