Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 30.08.2023 15:36
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Компанія «МетЕкспорт Груп» пропонує співпрацю у виготовленні сталевих, чавунних, нержавіючих деталей-ливарним шляхом. Підприємство має технологічні можливості та досвід виготовлення деталей вагою: від 1 кг і до 6,5 т.

Наші послуги:
-промислове лиття;
-художнє, ексклюзивне лиття.

Працюємо за технологіями ЛГМ, ХТС. Виливки можуть бути виконані як на оснастці замовника, так і на оснастці, спроектованій та виготовленій нашими фахівцями.
Передбачено разове виготовлення одиничних виливків та серійне виробництво. Ми пропонуємо широкий спектр виробів з необхідною термічною обробкою та очищенням.

Здійснюється комплексний підхід до виробництва, що дозволяє створювати промислові деталі високої якості відповідно до побажань замовника.

Із замовленнями працюють досвідчені фахівці на сучасному обладнанні. Застосовувані матеріали відповідають ДСТУ. Виливки виконуються в заводських умовах та супроводжуються сертифікатами якості.

 Виконуємо всі роботи самостійно, без посередників. Дотримуємось середньоринкових цін.

При співпраці з нами ви завжди можете розраховувати на якісну продукцію та низькі ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє створити максимально вигідні та зручні умови для роботи.

Автор публикации

не в сети 5 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 136486f581c5200

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0