Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 10.08.2023 10:39
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«МетЕкспорт» – це металургійна компанія, яка спеціалізується на виробництві сталевих, чавунних, нержавіючих виливків на основі технології лиття за моделями, що газифікуються (ЛГМ).

Для цього: виготовляються форми з пінополістиролу. Потім вони покриваються шаром вогнетривкої фарби, яка має ряд показників міцності. Після цього модель просушується та засипається піском. Пісок ущільнюють і тільки після цього заливають модель розплавленим чавуном/сталлю, які після охолодження набуває потрібної форми та міцності. Завершується процедура фінішної обробки.
Використання методу лиття за газифікованими моделями заводом МетЕкспорт обумовлюється тим, що він дозволяє виробляти вироби без дефектів, відсоток шлюбу знижується, а складальні операції спрощуються.

Усі виливки виконуються у заводських умовах та супроводжуються сертифікатами якості.
Ми виготовляємо деталі та вироби, необхідні у різних галузях промисловості: запасні частини та комплектуючі для машинобудування, елементи запірної арматури, комплектуючі для залізничного рухомого складу, гірничо-шахтне обладнання, кар’єрне обладнання, виливки верстатобудування тощо.

У своїй роботі ми використовуємо передові досягнення, інноваційні ідеї. Мінімальна вага відливається від 300 кг.

Автор публикации

не в сети 4 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 46464a69a6d2ca0c

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0