Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 31.10.2023 14:28
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

ТОВ «Метекспорт Груп» має можливість виробляти виливки зі сталі та чавуну високої точності, будь-якої складності за кресленнями замовника, а також зношених деталей. Надаємо лиття для різних галузей промисловостей, одним із напрямків підприємства є лиття для насосної групи, корпусів насосів та інших гідравлічних компонентів.

Виробляються: корпуси та робочі частини насоса, крильчатки, мембрани, робоче колеса, сальник, підшипник, сервопоршні, сервоциліндри, пластини зношування, крильчатки, робочі колеса, клапани, штурвали, кришки, втулки та інші комплектуючі для насосного обладнання.

Ми використовуємо кілька різновидів лиття, які дозволяють отримати якісний результат, що відповідає індивідуальним потребам та бюджету замовника.

На підвищення якості лиття для підприємства існує відділення контролю. У нашому розпорядженні новітні технології, надійне сучасне обладнання та обладнання, що дозволяє виробляти деталі найвищої якості.

Виробничі потужності заводу дозволяють у стислий термін проводити як одиничне, так і серійне виробництво виробів будь-якої складності.
Мінімальна вага виливків: від 300 кг.
Максимальна вага: до 6,5 тисяч кілограмів.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 178649431fb281d1

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0