Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:28
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Високоякісні, високоточні сталеві, чавунні виливки виливки, з матеріалу:
• Високоміцний чавун з кулястим графітом; ковкий чавун; антифрикційні чавуни; ліговані чавуни зі спеціальними властивостями; сірий чавун; білий чавун; хромований із титаном; модифікований чавун.
•Нелегована сталь; легована сталь; низьковуглецева сталь; вуглецева сталь; сталь вуглецева підвищеної якості; сталь вуглецева звичайної якості.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні виливків будь-якої складності, як промислового, так і художнього призначення, для сфери відпочинку виготовляються чавунні чани (які протистоять механічним та фізичним ушкодженням).
Комплексний підхід до виробництва дозволяє відливати деталі (вироби, запасні частини обладнання) високої якості відповідно до побажань замовника та вимог нормативних документів.

Технічна оснащеність нашої модельної ділянки та досвід її співробітників дозволяють підібрати найбільш оптимальний варіант оснастки відповідно до очікувань замовників. Є можливість виготовляти як прості, так і складні за конфігурацією модельні комплекти ручного формування.
-Процес отримання виливків проходить за методом ЛГМ, ХТС, що дозволяє досягти високої точності виробів.

-Лиття можливе як серіями, так і разовими замовленнями. Вся ливарна продукція сертифікована та відповідає ГОСТ та ТУ.
-Відливаємо продукцію вагою до 5000 кілограм.

Висококваліфіковані спеціалісти, інноваційне обладнання, постійний контроль виробництва забезпечать вам максимально вигідну співпрацю.
– Надаємо гарантію.

Ми забезпечуємо постачання готової продукції точно в обумовлені терміни. Заявки на лиття деталей приймаються за телефоном та на сайті компанії в онлайн режимі.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 99364538be44fd41

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0