Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 25.03.2024 16:21
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ливарний завод МетЕкспорт реалізує виливок деталей за технічним завданням замовника.

Матеріали, що використовуються для виливки: • сталеве лиття: сталі вуглецеві 25-55 л, 40хл, марганцовиста сталь 110г13л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі зі спеціальними властивостями • чавунне лиття: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.

Асортимент продукції, що відливається, різноманітний виробляються вироби як промислового, так і художнього напряму, вага продукції, що виготовляється, може досягати 6,5 тисяч кілограм.

Висока кваліфікація фахівців компанії та багаторічний досвід ливарного виробництва дозволяє розглянути будь-які пропозиції щодо виготовлення товару різними технологіями лиття, а саме:
-лиття в холодно твердні суміші (ХТС);
-лиття за газифікованими моделями (ЛГМ).

Ливарний цех оснащений модернізованим обладнанням провідних виробників, що дозволяє виготовляти виливки без внутрішніх та поверхневих дефектів з дотриманням суворих допусків на розміри та шорсткість. Для забезпечення високої якості виливків у виробництві використовуються найсучасніші технічні процеси. Кожен етап виробництва підлягає контролю. Продукція, що випускається повністю відповідає вимогам технічною документацією і забезпечується сертифікатами якості.

Власне виробництво забезпечує повну відповідність кінцевого результату з побажаннями клієнта.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 766Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 7716601883e85e2d

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0