Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Почтовый код: 51918
  • Включенный: 07.08.2023 16:50
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Умовне позначення марки чавуну з кулястим графітом включає літери ВЧ, що означає високоміцний чавун.
Для чавуну з кулястим графітом характерні насамперед значна пластичність і в’язкість, які обумовлені кулястою формою включень графіту, що отримується в литому стані.
Замовити ливарне виготовлення деталей із високоміцного чавуну з кулястим графітом Ви можете у спеціалізованому ливарному підприємстві МетЕкспорт Груп.

Усі процеси ливарного виробництва заводу проходять під суворим наглядом хімічної лабораторії. Сучасні прилади спектрального аналізу дають точний хімічний склад кожної плавки.
Є модельний цех. Для отримання якісних виливків на основі наданого креслення виготовляється спеціальне ливарне оснащення. При створенні виробу особлива увага приділяється точності та зниженню припусків на подальшу обробку.

Надсилайте Ваші креслення, і ми підберемо оптимальну технологію, що поєднує в собі баланс необхідних вимог та прийнятної вартості! Марка металу може бути підібрана за бажанням Замовника.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 45164d0dcc92769c

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0