Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 31.10.2023 14:42
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Завод виробляє лиття деталей зі сталі (у тому числі нержавіючої), чавуну на замовлення за заданими кресленнями, формами або 3D-моделями із застосуванням сучасних технологій та власних розробок.
Застосовується тільки високоякісна сировина, використовуються різні марки та хімічний склад. Це забезпечує отримання якісної продукції, що повністю відповідає вимогам замовника.

Виготовляються: корпуси та кришки редукторів, блоки, ролики, колеса, втулки, плити, колосник, кокілі, виливниці, шестерні, вінці, блоки, ролики, муфти, противаги, било шарових млинів, зуби, щока напрямних блоків, шпиндель, шайба, центр , хвостовик, фланець, траверса, тигель муфельної печі, маточина зубчаста, тарілки верхня та нижня, станина, склянка, важіль гальма, ролики, реборда, обойма, противага, поршень, напівмуфта, корпуси насосів, кронштейн, колеса, шестерні , зуби ковшів екскаваторів деталі насосних груп, диски, колодки, ланки, плити та інше лиття за кресленнями замовника.

-Здійснюється як промислове, так і художнє, ексклюзивне лиття.

Усі вироби проходять лабораторний контроль хімічного складу.
Маємо великий досвід роботи, маємо власні модельні та інструментальні цехи. Наявність висококваліфікованих фахівців на всіх технологічних етапах виготовлення деталей і вузлів дозволяє реалізувати замовлення в стислий термін зберігаючи високу якість продукції, що відливається.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 74164a2adf6e67a0

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0