5,880 Грн.

UDG Urbanite Midi контролер рюкзак великий чорний

UDG Urbanite Midi контролер рюкзак великий чорний - Изображение1UDG Urbanite Midi контролер рюкзак великий чорний - Изображение2
  • Телефон: 044 356 09 14
  • Улица: Василя Липківського, 16Б
  • Город: Київ
  • Области Украины: Киев
  • Включенный: 20.05.2022 01:01
  • Истекает: Это объявление истекло

Рюкзак контролера дозволяє вам взяти широкий спектр вашої основної передачі для вашого цифрового налаштування з одного концерту до іншого.
Підходить: Numark NS4FX, Denon DJ Prime 2, Rane One, Pioneer DDJ-FLX6, DDJ-1000SRT, DDJ-800, XDJ-RR, DDJ-SX3, Ni Traktor S8, Reloop Mixon 4, або подібні контролери аналогічного розміру.

UDG представляє серію Urbanite, передові сумки для сьогоднішніх DJ / продюсерів Go DJ. Кожен дизайн не тільки змушує вас почувати себе добре, вони змушують вас виглядати чудово. Рюкзак контролера дозволяє вам взяти широкий спектр вашої основної передачі для вашого цифрового налаштування з одного концерту до іншого. Дозвольте ви безпечно зберігати свій цифровий контролер (Pioneer DDJ-SX3, Native Instruments S8) у головному відділенні, перебуваючи в відділенні ноутбука бічного входу, ви можете зберігати до 19-дюймового ноутбука. Він має достатньо місця в двох передніх кишенях, щоб зберігати всі ваші інші потреби; Жорсткі диски, навушники, кабелі та аксесуари і повністю підкладені у всіх потрібних місцях для остаточного захисту. Рюкзак має систему перенесення 4-методів. Рюкзак контролера UDG доступний у двох розмірах: середній та великий вміло розроблений для безпечного розміщення багатьох моделей обладнання під час транспортування. Вибрати та купити рюкзак udg Украина можна на сайті https://playvinyl.com.ua/brands/udg там і подивитесь повний каталог UDG .

Автор публикации

не в сети 1 час

Дмитро

150
Website administrator webinfo.com.ua
Комментарии: 2Публикации: 721Регистрация: 02-03-2013
Поделиться в социальных сетях

Без меток

Всего просмотров: 45, за сегодня: 1

  

Идентификатор: 5716286ba6dcb70f

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Получи бонус за логин на сайте!!!
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
captcha
Генерация пароля
0