Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 06.08.2023 09:42
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ми спеціалізоване металургійне підприємство з виробництва продукції ливарним шляхом з чавуну та сталі всіх марок.
Виготовляємо виливки з металів будь-якої складності та хімічного складу. Представляємо продукцію по всій території України та країни ближнього зарубіжжя. У нашому розпорядженні новітні технології, надійне сучасне обладнання та обладнання, якісна сировина. Приймаючи заявки на лиття, наша компанія виконує роботу в узгоджені терміни з урахуванням усіх побажань замовника.

Будь-які креслення можуть бути реалізовані за допомогою лиття на замовлення. Приймаємо замовлення будь-якої складності вагою до 6,5т.
Короткий перелік продукції, що виготовляється:
боковина, вінець, втулка колектора, зірочка, зубчастий вінець, колесо, колесо зубчасте, колодка гальмівна, конус натискний, муфта, скребок, хвостовик, втулка «Piasta», диск, напірний диск, диск всмоктуючий, кіль сошника, кирп кришка підшипника, плита розпірна, напівкришка, противага, тигель з печі муфельної і т.д.

Чому співпрацювати з нами вигідно?
– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

При співпраці з нами ви завжди можете розраховувати на якісну продукцію та низькі ціни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє створити максимально вигідні та зручні умови для роботи.

Автор публикации

не в сети 6 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 1364ca5a7e278de

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0