Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Винницкая область
  • Включенный: 10.08.2023 11:44
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«МетЕкспорт» одне з лідируючих підприємств сфери ливарного виробництва, пропонує співробітництво з ливарного виготовлення виливків, заготовок, виробів, деталей, запасних частин вагою від кілограма і до 6,5т., використовуючи як матеріал: сталь, чавун, нержавіючу сталь, різних марок та хімічного складу.

Наше підприємство оснащене за останніми виробничими стандартами, завдяки чому ми здійснюємо лиття високої якості для різних галузей промисловості.

Висока кваліфікація фахівців компанії та багаторічний досвід ливарного виробництва дозволяє розглянути будь-які пропозиції щодо виготовлення товару різними технологіями лиття.

Є модельний цех.

-Виготовляється модельне оснащення на підставі наданого ескізу, начерку, креслення, 3d-моделі або дослідного зразка.
Виплавлення металу проводиться в плавильних печах індукційного та електродугового типу. Після вилучення з форми виливки проходять зачистку на очисному устаткуванні, а за необхідності термічну обробку.
-Готові заготовки мають всі передбачені кресленнями виїмки та отвори.
На кожному етапі виробництва продукція проходить ретельний контроль. Здійснюється комплексний підхід до виробництва, що дозволяє створювати промислові деталі високої якості відповідно до побажань замовника.

Сучасне обладнання, колектив досвідчених спеціалістів, застосування передових технологій – все це дає можливість виготовляти якісні вироби з урахуванням усіх побажань замовника. Поспішайте оформити замовлення прямо зараз!

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 349646359c52a323

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0