Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Ивано-Франковская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:53
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Наша мануфактура спеціалізується на лиття виробів із чавуну та сталі. У роботі ми використовуємо методи лиття “за моделями, що виплавляються”, “за газифікованими моделями”, що дозволять отримати найкращу якість продукції, що виготовляється.

Застосовуючи передові технології та висококласні матеріали, ми виробляємо товар, який відрізняється бездоганною якістю. За допомогою лиття створюються виливки, деталі, запасні частини різних галузей промисловості, термін служби яких обчислюється десятками років.

Відливаємо:
-промислове лиття;
-художнє лиття;
-ексклюзивне лиття;
-архітектурне лиття.

Також підприємство виготовляє виливки для виробництва спеціального обладнання: гідравлічного, суднобудівного, машинобудівного, підйомно-транспортного, гірничорудного та металургійного виробництва, нафтовидобувної галузі, військово-промислової сфери.

Виробничий процес нашого ливарного заводу є повністю автоматизованим. Завдяки високій продуктивності обладнання та модернізації всіх етапів виготовлення виливків ми виробляємо вироби будь-якої складності у найкоротші терміни.
Вага виливків: від 300 кг до 6,5 тисяч кілограмів.

Автор публикации

не в сети 4 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 671646f45cb5cebf

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0