• Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 16.11.2023 13:09
  • Истекает: 8 дней, 19 часов

Рекламные ссылки

Спеціалізований ливарний завод МетЕкспорт пропонує лиття виробів будь-якого призначення, у тому числі за вашими зразками та кресленнями. Ви можете надати нашим співробітникам вимоги до продукції, умови роботи, точний хімічний склад, характеристики поверхні та інші фактори. У свою чергу, ми гарантуємо 100% дотримання під час виробництва.

Як робочий матеріал використовуємо:
сталі: вуглецеві сталі 25-55 Л, 40ХЛ, марганцевиста сталь 110Г13Л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями.
чавун: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.
Перелік продукції сталевого та чавунного лиття:
корпуси редукторів, корпуси підшипників, корпуси насосів, мульди та виливниці, плити рухомі та не рухливі, колосники, гальмівні колодки, рами завантажувальних люків, ступиці, північнопоршні, болванки, втулки, вкладиші, робочі колеса до насосів, запасні зірочки, траки, напівмуфти, черевик черевик, корпус букси, хомут тяговий, тримач замку, валик підйомника, кронштейн, зливові решітки, люки, чавунні чати та багато іншого.
При виробництві точно дотримуються ГОСТ і ТУ.

Основними у структурі підприємства є:
-модельний цех;
-ливарний цех;
-спеціалізована лабораторія;
-обрубувальна ділянка;
-термічна ділянка.

Висококваліфіковані фахівці та передове технологічне обладнання дозволяє виробляти різноманітність чавунних, сталевих виливків малих та великих розмірів, різноманітних конфігурацій та рівнів складності.

Продукція нашої компанії має найвигіднішу ціну та найвищу якість на ринку. Щоб отримати детальну консультацію наших фахівців або дізнатися докладніше про будь-яку з послуг, що надаються, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами

Автор публикации

не в сети 6 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 423655383f6908fa

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0