Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Житомирская область
  • Включенный: 04.01.2024 14:01
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Спеціалізоване ливарне підприємство ТОВ МетЕкспорт Груп як один з численних напрямків пропонує лиття модифікованого чавуну на замовлення згідно з Вашим технічним завданням.

Модифікація – введення в розплав речовин (модифікаторів), невелика кількість яких суттєво впливає на процес кристалізації та, відповідно, змінює структуру та властивості металу чи сплаву.
• Виливки з модифікованого чавуну добре обробляються різальним інструментом.

Порівняно зі звичайним чавуном модифікований чавун такого ж хімічного складу меншою мірою схильний до утворення тріщин (відбілювання). Саме на цьому засноване використання модифікаторів для отримання чавунів із високими механічними властивостями.

Ми пропонуємо широкий спектр виробів з необхідною термічною обробкою та очищенням. Забезпечуємо повний цикл виробництва. Готові вироби високої якості із заданими розмірами та властивостями. Якість кожного виробу підтверджується сертифікатом, що видається сертифікованою металургійною лабораторією.

Вага виливків різноманітна від 300 до 6 000 кілограм.

Ви можете надати нашим співробітникам вимоги до виробу, обумовивши умови роботи, точний хімічний склад продукту, характеристики поверхні виробу та інші фактори. Ми, у свою чергу, гарантуємо стовідсоткове дотримання всіх ваших вимог у процесі виробництва.
Компанія має свій штат розробників оснастки та 3-д моделей, які виконають всю необхідну роботу, моделюються процеси лиття.
Скан креслення або ескізу Ви зможете скинути на нашу електронну пошту, наші технологи розрахують вартість замовлення та нададуть вам зручний спосіб.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 766Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 50664b91a362f88b

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0