Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:42
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Спеціалізований ливарний завод ТОВ МетЕкспорт Груп пропонує свої послуги з лиття сталі. Виготовлення виробів “під ключ”, починаючи з 3D-моделі до готового виливка.

-вуглецеві сталі 25-55 Л, 40ХЛ, марганцевиста сталь 110Г13Л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями.

Застосовувані матеріали відповідають ДСТУ.

Працюємо за технологією ЛГМ, ХТС, що дає можливість отримувати деталі будь-яких складних конфігурацій, вагою від 300 кг до 6,5тн.

Освоєно виготовлення заготовок для вантажопідйомної техніки (редукторне лиття різних типів та розмірів, корпусу, шківи, колеса зубчасті тощо) для автомобілебудування (ступиці, гальмівні барабани, коробки відбору потужності тощо), у станкобудуванні (станини, корпуси) різного призначення, різні опорні елементи), водяна арматура (насосне лиття, корпуси різних водяних клапанів, засувки) та багато іншого відповідно до креслень замовника.

Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, це дозволяє нам підбирати оптимальні марки сплавів та формувати ціну відповідно. Готові працювати від штучних заготовок до серійного випуску виробів.

Завдяки злагодженій роботі та новітньому обладнанню, а також сертифікованій лабораторії, ми гарантуємо якість нашої продукції.

Основні принципи діяльності нашої компанії – це професійний підхід до виконуваних робіт, уважне ставлення до потреб замовників, суворий контроль якості.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 766Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 28564635836be3fd

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0