Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Житомирская область
  • Включенный: 30.08.2023 15:19
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Виробляємо лиття із зносостійкого хромистого чавуну, марки ЧХ16 – ЧХ32, за кресленнями, зразком та технічним завданням замовника.

Виливки металів здійснюється методом лиття за газифікованими моделями (ЛГМ), що дозволяє забезпечити виливки високої розмірної точності. Також маємо можливість виробляти виливки з використанням технології лиття по холодно твердіючих сумішах (ХТС).

Компанія має свій штат розробників оснастки та 3-д моделей, які виконають всю необхідну роботу, моделюються процеси лиття.

Ливарний цех оснащений новим модернізованим обладнанням провідних виробників, що дозволяє виготовляти виливки без внутрішніх та поверхневих дефектів з дотриманням строгих допусків на розміри.
Представляємо продукцію по всій території України та країни ближнього зарубіжжя. У нашому розпорядженні новітні технології, надійне сучасне обладнання та обладнання, якісна сировина. Приймаючи заявки на лиття, наша компанія виконує роботу у строго узгоджені терміни з урахуванням усіх побажань замовника.

Виконуємо одиничне та серійне виробництво середньої та високої складності.

Для прорахунку надсилайте нам на електронну пошту запит із кресленнями, вказавши кількісний обсяг потрібної вам деталі.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 585647dd77044536

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0