Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Житомирская область
  • Включенный: 18.09.2023 15:54
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«MetExport» пропонує послуги виливки зі сталі та чавунів виконати замовлення під ключ: від макета за зразком до литого виливка.
Як матеріал:
• сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.
• вуглецеві сталі 25-55 Л, 40ХЛ, марганцевиста сталь 110Г13Л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями.

Надаємо проектування оснастки та побудова 3D моделей. Комп’ютерне моделювання та аналіз ливарних процесів зводить до мінімуму появу дефектів особливо сталевих та чавунних виливків складної конфігурації.
Працюємо за технологіями: ХТС, ЛДМ. Комбінація технологій дозволяє досягати необхідної якості деталей, без зайвої додаткової механічної обробки.

• Для виготовлення моделей використовують пінополістирол – при розливанні рідкого металу у форму цей матеріал газифікується.

Можливе оснащення з дерева, прес форми.

Здійснюється виготовлення деталей різних розмірів та маси, мінімальна вага виливка від 300 кілограм.
Завод оснащений сучасним технологічним обладнанням, приладами для контролю матеріалів, операційного контролю виготовлення ливарних форм, термічної обробки та приймання готової продукції.
Номенклатура виробів, освоєних у виробництві заводу, постійно розширюється. Відливаються деталі промислового та художнього призначення. Всі роботи виконуються у точній відповідності до креслень замовника.
Наш завод лиття складається з лідерів у галузі ливарна промисловість. Обладнання та матеріали, що використовується, а також досвід професіоналів компанії гарантують бездоганну якість продукції.

Автор публикации

не в сети 4 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 96564787c976ba4a

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0