Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 05.09.2023 18:36
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Замовити лиття високоміцного чавуну ви можете у компанії МетЕкспорт. Головною та ключовою відмінністю високоміцного чавуну є його високі механічні властивості, які обумовлені наявністю кулястого графіту, який менш пластинчастий, ніж у сірому чавуні та послаблює робочий переріз матриці, не надаючи надрізуючої дії.

Високоміцний чавун має:
-хорошими ливарними властивостями;
-має малу схильність до утворення гарячих тріщин, при цьому схильність до утворення усадкових раковин і ливарних напруга хоч і вище ніж у сірого чавуну, але знаходиться на рівні ковкого чавуну або сталі.

Завдяки сучасному обладнанню та досвідченим спеціалістам ми маємо можливість виробляти виливки з високоміцного чавуну у повній відповідності до вимог замовників, вписуючись у заплановані терміни.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні виливків будь-якої складності від 300 кг до 6 500 кг.
На прохання замовника можуть бути розроблені конструкторська та технологічна документація, виготовлено оснастку для виробництва деталей та здійснено виготовлення виливків, деталей або виробу в цілому.

• Для виготовлення деталей застосовуються лише сучасні передові технології та високоякісна сировина.

Замовляючи виробництво виливків на нашому заводі, Ви гарантовано отримуєте вироби високої якості із заданими розмірами та механічними властивостями.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 38264f6f239e8017

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0