Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 31.10.2023 14:27
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Спеціалізоване ливарне підприємство «МетЕкспорт» пропонує послуги з ливарного виготовлення деталей та запасних частин для різних галузей промисловості. Одним із численних напрямків заводу є лиття чавунних та сталевих деталей для сільськогосподарських машин.
Відливаються деталі різної геометричної складності, вагою від 300 кг і до 6,5 т у строгому дотриманні креслень та технічного завдання замовника.

Виробляємо виливки:
деталей навісного обладнання комбайнів, борін, культиваторів, плугів, сівалок, різні механізми, маточини, корпусні обладнання різного класу та інші деталі для сільськогосподарської техніки.

У процесі лиття враховуються всі технічні вимоги, і навіть конструктивні особливості.
Для оптимізації процесу використовуються кілька технологій лиття, що дозволяє отримувати деталі будь-яких складних конфігурацій. При створенні особлива увага приділяється точності виробу та зниженню припусків на подальшу обробку.

У компанії передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 6766494333fa25d2

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0