Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Николаевская область
  • Включенный: 31.10.2023 14:24
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Компанія «МетЕкспорт Груп» пропонує співпрацю у виготовленні сталевих, чавунних, нержавіючих деталей-ливарним шляхом.

На підприємстві Ви можете замовити:
1.Ливарне виробництво виробів з: хромистого високоміцного зносостійкого чавуну, із сірого та білого чавуну, із сірого чавуну з пластинчастим графітом, високоміцного та зносостійкого чавуну.
2. Ливарне виробництво виробів з: вуглецеві сталі, марганцевиста сталь, високолеговані та нержавіючі сталі, низьколеговані сталі, сталі зі спеціальними властивостями.

Ливарне виробництво дає можливість отримати виливки з хорошими властивостями та різною конфігурацією з мінімальними припусками на обробку. Сучасне унікальне обладнання дозволяє виконати виливок деталі складної конфігурації вагою від 300 кг до 6,5т.

Фахівці підприємства мають величезний досвід виготовлення як малогабаритних, так і великогабаритних, багатотонних деталей.
Працюємо як на разовій, так і на постійній основі. Можливе лиття виливків оптом — серійне, або поодиноких деталей за кресленнями замовника.

У роботі застосовується технологія:
-лиття за газифікованими моделями (ЛГМ).
-виготовлення виливків у ХТС.

Надсилайте Ваші креслення, і ми підберемо оптимальну технологію, що поєднує в собі баланс необхідних вимог та прийнятної вартості!
Вся продукція, що постачається підприємством МетЕкспорт, випускається у повній відповідності до креслень замовника, відповідає вимогам міжнародних стандартів і сертифікована.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 74864943f878481f

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0