Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 31.10.2023 14:32
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Наше підприємство спеціалізується на виготовленні виливків високої якості, одним із напрямків заводу є сталеве лиття за технічним завданням замовника.
Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі та різноманітними сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам чудове лиття, виготовлене з якісної сировини з використанням сучасного обладнання, високу швидкість виконання робіт та доступні ціни на свою продукцію.
Ми використовуємо сучасні методи плавки, а також проводимо постійні випробування хімічних та фізичних властивостей металу, щоб гарантувати, що вся сталь, що розливається на, має високу якість, а сталеві виливки відповідають або перевершують промислові стандарти.

Типові виливки:вінці, бандажі, ролики, зубчасті колеса, корпуси редукторів, пластини пластинчастих живильників, станини, щоки та плити, що дроблять для щокових дробарок, а також повзуни, опори та інше лиття. Всі виливки виготовляються згідно з кресленнями замовника.
Вага продукції, що відливається від 300 кг і до 6,5 т.
Використовуємо кілька різновидів лиття, які дозволяють отримати якісний результат, що відповідає індивідуальним потребам та бюджету замовника.

Забезпечуємо короткі терміни виробництва виливків.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 665649abb26af9e5

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0