Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Винницкая область
  • Включенный: 10.08.2023 11:57
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

У нас можна замовити ливарне виготовлення деталей, запасних частин та комплектуючих для сільськогосподарської техніки та залізничного транспорту, гірничо-збагачувального та кар’єрного обладнання, деталі для автоіндустрії, гідравлічні елементи для насосів та моторів, вироби муніципального та іншого призначення.

Технічні можливості компанії сприяють виготовленню великої номенклатури виробів на замовлення, у тому числі великогабаритних.

Як матеріал використовуємо:

– чавун з пластинчастим графітом (сірий чавун); високоміцний чавун; чавун з кулястим графітом; легований чавун зі спеціальними властивостями (жаростійкий, зносостійкий, корозійностійкий, маломагнітний, холодостійкий); чавун з вермікулярним графітом; антифрикційний чавун; чавун.
– сталь вуглецева; леговані конструкційні сталі; спеціальні леговані сталі; сталь мартенситного класу; корозійностійка сталь; стали жаростійкі; жароміцна сталь; швидкорізальні сталі; сталі мартенситно-феритного класу; феритний клас сталі; аустенітно-мартенситні сталі; аустенітно-феритні сталі.

Виплавлення металу проводиться в плавильних печах індукційного та електродугового типу. Декілька різновидів лиття дозволяють отримати якісний результат, що відповідає індивідуальним потребам та бюджету замовника. Після вилучення з форми виливки проходять зачистку на очисному устаткуванні, а за необхідності термічну обробку. Кожен процес підлягає процедурам інспекції.

Готові вироби мають: високу якість, задані розміри та властивості.
Виконуємо всі роботи самостійно, без посередників.
-Приймаємо замовлення будь-яких обсягів, штучне/серійне лиття.

При співпраці з нами ви завжди можете розраховувати на якісну продукцію, низькі ціни, індивідуальний підхід.

Автор публикации

не в сети 1 день

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 1366475b8d42022f

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0