Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 30.08.2023 15:33
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Наша компанія виробляє деталі, виливки та запасні частини зі сталі та чавуну, для промислової галузі, а також вироби художнього, декоративного призначення відповідно до креслень та технічного завдання замовника.

• Сталеве лиття: вуглецеві сталі 25-55 Л, 40ХЛ, марганцева сталь 110Г13Л; високолеговані та нержавіючі сталі; низьколеговані сталі; сталі із спеціальними властивостями.
• Чавунне лиття: сірий чавун СЧ15 – СЧ30; високоміцний чавун ВЧ35 – ВЧ50; виливки з жароміцного чавуну ЧХ, ЖЧХ; зносостійкі та леговані марки чавунів.

Процес отримання виливків йде методами: лиття за виплавлюваними моделями (ЛВМ), холодно-твердіючі суміші (ХТС), лиття за моделями, що газифікуються.

Технологія лиття забезпечує високу якість продукції. Готові вироби використовують у різних галузях промисловості.
Фахівці, які працюють у компанії, мають багаторічний досвід виробництва литих заготовок, готові застосувати цей досвід при виготовленні виливків для вашого підприємства та надати гарантії успішної роботи. Готові не лише виконати поставлене завдання з урахуванням усіх вимог замовника, а й запропонувати оптимальні варіанти.

-Виконуємо всі роботи самостійно, без посередників. Дотримуємось середньоринкових цін.
Ми забезпечуємо постачання готової продукції точно в обумовлені терміни. Заявки на лиття деталей приймаються за телефоном та на сайті компанії в онлайн режимі.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 24864807f344dee4

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0