Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:39
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Наше виробництво має всі необхідні можливості для якісного виконання замовлень на лиття сталі, в тому числі нержавіючої, чавуну, та інших металевих сплавів. Проектуємо і виготовляємо модельне оснащення, працюємо за технологіями: лиття за газифікованими моделями, лиття в суміші, що холодно твердіють.

Ми надаємо послуги від моделювання та виготовлення оснастки до виробництва високоточних як разових, так і серійних литих виробів без механічної обробки.

Відливаємо різні види обладнання: виливки верстатобудування та машинобудування, лиття для гірничо-збагачувального обладнання, запасні частини залізничного транспорту та сільськогосподарських машин, деталі кар’єрного обладнання.
Пропонуємо широкий спектр виробів з необхідною термічною обробкою та очищенням. Забезпечуємо повний цикл виробництва. Готові вироби високої якості із заданими розмірами та властивостями. Якість кожного виробу підтверджується сертифікатом, що видається сертифікованою металургійною лабораторією.

Виконання заявок в обумовлені терміни, можливість встановити серійне виробництво великої партії деталей, робота строго за кресленнями замовника – ключові цінності в роботі.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 766Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 3596463556748961

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0