Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 25.07.2023 15:39
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Лиття металів – це спосіб створення деталей або виливків із того чи іншого металу шляхом заливання металів у певну форму. Завдяки цьому ми можемо отримувати цільну деталь або частину деталі, що підвищує термін експлуатації та зносостійкість виготовленого виробу.

Основним видом діяльності ТОВ МетЕкспорт Груп є виробництво ливарної продукції з різних марок чавунів та сталей.
У нашому розпорядженні найновіші технології, надійне сучасне обладнання та обладнання. Для виготовлення деталей використовуються лише якісні матеріали.
Ми випускаємо лиття для різних галузей як промислове, так і декоративне художнє лиття.

Працює система забезпечення високої якості продукції
на основі стандарту ISO 9001.
Беремо замовлення виготовлення деталей будь-якого ступеня складності. Силами наших кваліфікованих фахівців ми готові виконати деталь різної геометричної форми та розмірів.
Представляємо продукцію по всій території України та країни ближнього зарубіжжя.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення.

Автор публикации

не в сети 6 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 72264bfa471adabe

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0