Срок действия объявления истек.

 • Телефон: 0673294665
 • Добавьте действие: Продам
 • Договорная цена: Да
 • Улица: Передова, 779а
 • Город: Днепр
 • Области Украины: Днепропетровская область
 • Почтовый код: 49082
 • Включенный: 17.01.2024 13:39
 • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Новинка від виробника пакетів з багатошарових матеріалів компанії “Джерело” – пакети стабіло https://gerelo.dp.ua/prods/stabilo/ для фасування корму для тварин у розмірах від 5 до 20 кг. Пакет стабіло – це сучасне, презентабельне пакування для різних типів продукції, яке раніше ми могли виготовляти в максимальних розмірах до 1 кг. Керуючись проханнями замовників та запитами на більші розмірі саме такого розміру пакетів, ми це зробили!
Зручні, економічні пакети стабіло завжди вигідно виглядають та презентують продукт. Вони мають чотири зварні сторони, на які можна наносити повнокольоровий друк, а це – додаткова реклама.
Пакет “Стабіло” у великому розмірі https://gerelo.dp.ua/packaging/pets/ – це надійне пакування для корму для тварин, адже завдяки міцності упаковки воно захищає від механічних пошкоджень, попадання сонячного світла, проникнення жиру назовні, зберігає основні властивості продукту.
Компанія Джерело – виробник пакетів https://gerelo.dp.ua для різних видів харчових та нехарчових продуктів. Асортимент пакетів величезний: дой-пак, пакет з квадратним дном, гассет, стабіло, вакуумне пакування, реторт-пакети, а також пакети з верхнім шаром з крафту.

Автор публикации

не в сети 4 дня

gerelodpua19

7
«Джерело» — українська компанія, що більше, ніж 25 років працює у сфері виробництва гнучкого пакування: для кави, чаю, снеків, солодощів, дитячого харчування, їжі для тварин, кетчупів, майонезів, побутової хімії тощо. Крім виробництва пакетів, наша компанія надає послуги з фасування продуктів та комплектації наборів. Продукція: Дой-пак пакет, Гассет пакет, Пакет з плоским дном, Стабіло пакет, Пакет подушка, Пакет саше, Крафт-пакети, Фільтр-пакети, Реторт-пакети, Вакуумні пакети.
Комментарии: 7Публикации: 12Регистрация: 11-01-2024
Идентификатор: 66565a6a27c722c7

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Один отклик к “Пакети “стабіло” у великому розмірі – зручна упаковка для великих обсягів корму для тварин”

 1. Новинка від виробника пакетів з багатошарових матеріалів компанії “Джерело” – пакети стабіло для фасування корму для тварин у розмірах від 5 до 20 кг. Пакет стабіло – це сучасне, презентабельне пакування для різних типів продукції, яке раніше ми могли виготовляти в максимальних розмірах до 1 кг. Керуючись проханнями замовників та запитами на більші розмірі саме такого розміру пакетів, ми це зробили!
  Зручні, економічні пакети стабіло завжди вигідно виглядають та презентують продукт. Вони мають чотири зварні сторони, на які можна наносити повнокольоровий друк, а це – додаткова реклама.
  Пакет “Стабіло” у великому розмірі – це надійне пакування для корму для тварин, адже завдяки міцності упаковки воно захищає від механічних пошкоджень, попадання сонячного світла, проникнення жиру назовні, зберігає основні властивості продукту.
  Компанія Джерело – виробник пакетів для різних видів харчових та нехарчових продуктів. Асортимент пакетів величезний: дой-пак, пакет з квадратним дном, гассет, стабіло, вакуумне пакування, реторт-пакети, а також пакети з верхнім шаром з крафту.

  0

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0