Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Запорожская область
  • Включенный: 30.08.2023 15:33
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

«МетЕкспорт» – це металургійна компанія, яка спеціалізується на виробництві сталевих, чавунних, нержавіючих виливків промислового та художнього призначення.

Нашим підприємством використовуються кілька способів отримання литих заготовок залежно від форми виробу, призначення, марки матеріалу та побажань замовника.

Це лиття за виплавлюваними моделями (ЛВМ), холодно-твердіючі суміші (ХТС), лиття за моделями, що газифікуються.

Самостійно займаємося виготовленням модельного оснащення, роботи проводиться на спеціальному верстаті ЧПУ з високою точністю з пінопласту підвищеної щільності (можливе оснащення з дерева).

Асортимент виливків різноманітний: боковини, вінці, вкладиші, втулки, диски, зірочки, ланки, кіль сошника, колодка гальмівна, колосник, різні типи зубчастих коліс, робочі колеса (колесо ходове, колесо черв’ячне і т.д.), корпус редуктора, корпус сальника, кронштейн, поршень, обойма, реборда, ролик, важіль, склянка, циліндри двигунів, ланки гусениць трактора, зуби ковшів екскаваторів, паркові лавочки, елементи декору, грати, перила, чавунні чани та багато іншого.

Продукція, що пропонується, проходить суворий контроль якості на кожному етапі технологічного процесу, сертифікована і відповідає ГОСТ і ТУ.
Індивідуальний підхід до виконання замовлень. Відливаємо деталі різних форм і розмірів, вага продукції, що виготовляється від 300 кг і до 6,5 тисяч кілограм.

Пропонуємо оптимальні терміни виконання вашого замовлення. Здійснюємо постачання територією України та країни ближнього зарубіжжя.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 17164807e28a895e

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0