Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Запорожская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:26
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Підкладка даного типу застосовується в рейкових скріпленнях на дерев’яних шпалах та забезпечує нахил рейкових ниток усередину колії залізничних рейок Р50.

Маса однієї підкладки Д50 становить 6.2 кг.
Підкладка Д-50 має два отвори 18Х18 під милицю колійну 16Х16Х165, три отвори 25Х18 під милицю колійну 16Х16Х165.

Встановлюється на стику рейки та шпали та служить для забезпечення надійності цього з’єднання. Запобігає взаємному пересуванні деталей, допомагає рівномірному розподілу ваги по шпалі, забезпечує нахил рейок під потрібним кутом.
Усім потенційним замовникам пропонується максимально вигідні умови!

Чому співпрацювати з нами вигідно?

– До ваших послуг компетентні спеціалісти з багаторічним профільним досвідом. Наші співробітники готові виявити гнучкість та мобільність у розробці, а також виконати замовлення абсолютно будь-якої складності.
– Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою сталі, чавуну та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення.
– Маємо сертифіковану металургійну лабораторію, яка дозволяє ретельно вивчити склад сталі, виміряти твердість металу, визначити рівень вуглецю. Надаємо гарантію на весь спектр виробів.
– Завдяки власному виробництву та оптимізації внутрішніх витрат наші ціни завжди конкурентні. Вартість більшості видів продукції та послуг у середньому на 20-40% нижча за середньоринкову.
– Передбачено одноразове виготовлення одиничних виливків або серійне виробництво. Ми завжди відкриті до діалогу та готові запропонувати найбільш комфортні для вас умови співпраці.
– Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України або за кордон.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 531645367343d5d2

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0