Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 01.09.2023 13:09
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Сучасне обладнання дозволяє нам працювати з будь-якою маркою чавуну, сталі, нержавіючої сталі та всілякими сплавами, а також виробляти широкий сортамент продукції різного призначення, вагою від кілограма і до 6500 кг.

Виготовлення за кресленнями, технічним завданням та моделлю замовника. Наші технічні можливості дозволяють робити як дрібне, так і велике лиття, як індивідуальне разове замовлення, так і серійне.
Процес отримання виливків проходить за методом ЛГМ, ЛВМ, ХТС, що дозволяє досягти високої точності виробів.
-Відливаємо як у своє, так і у Ваше модельне оснащення.

При виготовленні модельного оснащення наші фахівці використовують пінополістирол, який газифікується при заливці рідким металом. Готові деталі виходять з гладкою та рівною поверхнею. Технології дозволяє виготовляти складні виливки, які іншими способами одержати практично неможливо.

Усі процеси ливарного виробництва заводу відбуваються під суворим наглядом хімічної лабораторії. Сучасні прилади спектрального аналізу дають точний хімічний склад кожної плавки. На всю продукцію надається сертифікат якості.
Зверніться до нас сьогодні і вже завтра отримайте прорахунок Ваших креслень, з урахуванням припуску на механічну обробку, (за потреби) вкажемо розрахункову вагу виливка та підготуємо 3D модель для перегляду та візуалізації майбутнього виливка.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 16464f077c3808f4

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0