Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Сумская область
  • Включенный: 10.08.2023 12:10
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Компанія «МетЕкспорт» здійснює лиття сталевих, чавунних сплавів будь-якої конфігурації з високими показниками якості за кресленнями для галузі сільгоспмашинобудування: виливки деталей навісного обладнання комбайнів, борін, культиваторів, плугів, сівалок.

Завод працює в індивідуальному порядку і готовий створювати виливки у повній відповідності до креслень замовника. Є модельна ділянка, самостійно виготовляємо модельне оснащення. Для виготовлення ливарного оснащення використовуються сучасні верстати з ЧПУ, що дозволяє отримувати якісні виливки та високу економічну ефективність.

Сам процес лиття є заливкою розплавленого металу в попередньо підготовлені форми у вигляді порожнини, що повторює контури виробу. Коли виливок затвердіє, його виймають для подальшої обробки.

Виробництво здійснюється на високопродуктивному устаткуванні. Протягом усього виробничого процесу здійснюється контроль якості.
Незалежно від того, чи замовляєте ви у нас литі деталі у великих чи малих кількостях, ми гнучко реагуємо на Ваші вимоги та пропонуємо, найкращий сервіс та високоякісні литі вироби. Висококваліфіковані спеціалісти, інноваційно-прогресивне обладнання, постійний контроль виробництва, забезпечить вам максимально вигідну співпрацю!

Автор публикации

не в сети 1 день

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 5686475d29586578

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0