Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 05.09.2023 18:36
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Лиття за газифікованими моделями — це унікальна технологія виробництва лиття високої точності. Для виготовлення деталей за цією технологією потрібні спеціальні форми, які називаються – модельне оснащення.
Замовити виготовлення форми для лиття, а також лиття за моделями, що газифікуються Ви можете в компанії «Метекспорт Груп» прямо зараз.
Технічна оснащеність нашої модельної ділянки та досвід її співробітників дозволяють підібрати найбільш оптимальний варіант оснастки відповідно до очікувань замовників.
• Для виготовлення моделей використовуємо пінополістирол – при розливанні рідкого металу у форму цей матеріал газифікується.

Виливки можуть бути виконані як на оснастці замовника, так і на оснастці, спроектованій та виготовленій нашими фахівцями.

Відливаємо: сталь; чавун; нержавіюча сталь.
Використовуємо лише високоякісні матеріали.

Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

Автор публикации

не в сети 3 дня

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 71164f5d7ff46730

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0