Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Закарпатская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:58
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ливарний завод «МетЕкспорт» пропонує свої послуги з виробництва виливків з різних марок сталі та чавуну.

Роботи виконуються за кресленнями замовника, різна складність виконання, маса виробів може досягати 6500 кілограм. Застосовуються передові ливарні технології, дотримуються ГОСТ та ТУ.
Власне виробництво із застосуванням комп’ютерного 3D моделювання, використання сучасних ливарних технологій дозволяють створювати модельне оснащення та здійснювати виготовляти виливки високої якості у мінімальні терміни.

Способи лиття:
-Холодно твердні суміші (ХТС).
-Лиття по моделях, що газифікуються.

Що дозволяє забезпечити виливки високої розмірної точності. Виливки можуть бути виконані як на оснастці замовника, так і на оснастці, спроектованій та виготовленій нашими фахівцями.

Відливаємо продукцію різного напряму:

Виливки верстатобудування та машинобудування, лиття для гірничо-збагачувального обладнання, запасні частини залізничного транспорту та сільськогосподарських машин, лиття деталей кар’єрного обладнання тощо.
Номенклатура виробів, освоєних у виробництві заводу, постійно розширюється. Відливаються деталі промислового та художнього призначення.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні гарну виробничу базу, оснащену сучасним обладнанням і висококваліфікованим виробничо-технічним персоналом, завдяки чому продукція компанії має вигідну вартість і найвищу якість на ринку.

Автор публикации

не в сети 1 день

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 656475c58b7a509

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0