Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 04.01.2024 13:58
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Ливарний завод МетЕкспорт як один з численних напрямків пропонує лиття металу Сталь Гадфільда.
Сталь Гадфільда – сталь з високим опором зношування при великих тисках або ударних навантаженнях, також для неї характерна висока пластичність. Це перша легована, високомарганцевиста сталь масового випуску та активного застосування. Через своїх незвичайних властивостей вона застосовується у тих галузях народного господарства, де всі інші види стали не підходять. Її цілком заслужено можна назвати суперсталі.

Вона має:
-низьку твердість;
-хорошу зносостійкість при ударах, високому тиску та перепадах температури;
-найчастіше використовують у гірничодобувній промисловості та машинобудуванні;
-використовується в тих областях, де використання іншої сталі часом просто неможливо. Ця сталь підходить для використання в агресивних середовищах та екстремальних умовах.

Ми надаємо повний спектр послуг лиття сталі Гадфільда від креслення до виготовлення кінцевої деталі. Суворе дотримання технічних умов і обробка в точній відповідності до креслень є запорукою високої якості продукції, що поставляється.
Відливаються: корпуси вихрових та кульових млинів, щоки та конуса дробарок, зуби та передні стінки ковшів екскаваторів, залізничні хрестовини, клин, конус, плити молоток, черевик, планка, грати, колосник, тигель, била, ковзанки, броні, траки, коронки, станини, щоки, конуса, кулі, що мелють, била для кульових млинів та ін.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 34564b9118ab4d04

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0