Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Киевская область
  • Включенный: 24.08.2023 19:04
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Пластини та полотна пластинчастих живильників; футерування, броні, броньові плити кульових та трубних млинів, деталі дробарок, молотки і т.д. обіллємо для вас у найкоротші рядки.
Працюємо за кресленнями та зношеними деталями. Спосіб отримання виливки визначається залежно від геометрії виробу та від вимог, що висуваються до виробу.

Матеріал виливків: сталь, чавун, нержавіюча сталь.

Повний цикл виробництва – від виготовлення модельної оснастки до готового виробу. Можливе виготовлення як дрібної партії деталей, і масового виробництва виробів.

Вага лиття від 300 кг і до 6,5 т.

Строго дотримуємося встановлених термінів виконання замовлення. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.
-Замовляючи виробництво виливків на нашому заводі, Ви гарантовано отримуєте вироби високої якості із заданими розмірами та механічними властивостями. Гарантуємо найвищий сервіс.

Автор публикации

не в сети 5 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 26264e73e8b654c2

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0