Срок действия объявления истек.

  • Телефон: +380978192003
  • Состояние: новое
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 10.08.2023 11:56
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

МетЕкспорт – це спеціалізоване металургійне підприємство з виробництва продукції ливарним шляхом із різних марок чавуну та сталі.
• Перевага співробітництва – виготовлення металевих деталей за зношеними деталями та кресленнями замовника.

Відливається:
-промислове лиття;
-художнє лиття;
-архітектурне лиття.

Нашим підприємством використовуються кілька способів отримання литих заготовок залежно від форми виробу, призначення, марки матеріалу та побажань замовника. Це лиття за виплавлюваними моделями (ЛВМ), холодно-твердіючі суміші (ХТС), лиття за моделями, що газифікуються. Самостійно проектуємо і виготовляємо модельну оснастку на основі креслення.
Застосовуючи передові технології та висококласні матеріали, ми виробляємо товар, який відрізняється високою якістю та зносостійкістю.

Мінімальна вага продукції, що відливається від 300кг.
Завдяки власним потужностям на всіх етапах проектування, виробництва та обслуговування ми маємо можливість забезпечити кожному клієнту індивідуальний підхід та оперативно відреагувати на будь-який запит клієнта.
Скан креслення Ви можете скинути на нашу електронну пошту, наші технологи розрахують вартість замовлення та нададуть Вам зручний спосіб. Ми завжди готові запропонувати найкомфортніші для вас умови співпраці. Організуємо доставку готової продукції транспортними компаніями територією України чи за кордон.

•Індивідуальний підхід до виконання замовлень.
•Рожеве та серійне виробництво.

Автор публикации

не в сети 6 часов

metexport.group@gmail.com

18
Комментарии: 0Публикации: 671Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 3476475b7ddedecd

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Додайте сайт до каталогу Вебінфо!!!

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0