Срок действия объявления истек.

  • Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 31.10.2023 14:25
  • Истекает: Это объявление истекло

Рекламные ссылки

Компанія ТОВ МетЕкспорт Груп спеціалізується на виготовленні складних виливків великої маси до 6 тисяч кілограм за кресленнями замовника та зношеними деталями. На підприємстві є хімічна можливість виготовити виріб високої точності в максимально короткі терміни.

-Завдяки наявності власної лабораторії хімічного та спектрального аналізу металів, ми виконуємо лиття на замовлення з будь-яких марок чавуну та сталі. Окрема і підвищена увага приділяється хімічному складу, тому продукція, що випускається, завжди відповідає стандартам ГОСТ і ТУ.

-Характеристики виливків заносяться в сертифікат якості, який видається під час відвантаження продукції.

Наявність власного модельного виробництва із застосуванням 3D комп’ютерного моделювання, використання сучасних ливарних технологій дозволяють виготовляти виливки в мінімальні терміни.

Процес отримання виливків проходить методами ЛГМ, ЛВМ, ХТС, Методи лиття дозволяють виготовляти виливки різноманітної номенклатури, складних конфігурації.

Суворе дотримання технічних умов у точній відповідності до креслень є запорукою високої якості продукції, що поставляється.
Готові працювати від штучних заготовок до серійного випуску виробів.

Автор публикации

не в сети 5 дней

metexport.group@gmail.com

28
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 4496494428a21b6f

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0