• Телефон: 0978192003
  • Добавьте действие: Предложение
  • Договорная цена: Да
  • Области Украины: Днепропетровская область
  • Включенный: 02.06.2024 16:55
  • Истекает: 3 дней, 12 часов

Рекламные ссылки

Цех чавунного та сталевого лиття пропонує співпрацю, має сучасне обладнання для виробництва та обробки виливків. Номенклатура виробів, освоєних у виробництві заводу постійно розширюється, всі роботи виконуються у точній відповідності до креслень замовника.

Пропонуємо послуги повного циклу виробництва: 3D модель, оснастка, виливок, попередня механічна обробка, термічна обробка.

Модельна ділянка підприємства виконує виготовлення модельної оснастки за кресленнями замовника, є можливість виготовляти, як прості, так і складні конфігурації модельні комплекти ручного формування.

Використовуємо методи лиття ХТС, ЛГМ.

Виплавка металу проводиться в плавильних печах індукційного та електродугового типу, що дозволяє отримувати виливки із заданими замовником хімічним складом, структурою, твердістю, механічними властивостями.
Лабораторія контролю хімічного аналізу металу в процесі ведення плавки, що здійснюється за допомогою сучасного спектрального апарату, дозволяє точно контролювати хімічний склад лиття, що виготовляється.

Фінішні операції, що включають очищення та термічну обробку дають можливість замовнику отримувати виливки із заданими властивостями та зовнішнім виглядом.

До продукції заводу пред’являються найвищі вимоги щодо якості. Компанія має необхідні ліцензії, сертифікована за ISO. Фахівці підприємства легко справляються з будь-якими, навіть дуже непростими завданнями, поставленими перед ними, не порушуючи термінів та вимог ГОСТів.

Автор публикации

не в сети 2 недели

metexport.group@gmail.com

27
Комментарии: 0Публикации: 772Регистрация: 01-05-2023
Идентификатор: 846664f282f633ce

Пожаловаться

Обработка запроса, ожидайте...

Оставить отклик

Необходимо авторизоваться, что бы комментировать.

Интересное предложение

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0